NZXT Puck, czyli magnetyczny wieszak np. do słuchawek

/NZXT Puck, czyli magnetyczny wieszak np. do słuchawek

Na rynku pojawił się tajemniczy Wieszak, okrzyknięty przez użytkowników PC jako NZXT Puck. Według wstępnych ustaleń odpowiada on za niewyjaśnione uporządkowania kabli słuchawkowych i gogli VR. Dysponuje on bardzo dużą siłą magnetyczną i mocno przywiera do metalowych powierzchni. Nikt nie wie skąd pochodzi, ale jedno jest pewne – jego pojawienie się zwiastuje początek końca niesfornych kabli.

puck

– Kabel od moich słuchawek złowieszczo zwisał z biurka i czasem złośliwie wplątywał się w kółko od fotela. Znienacka pojawił się ten dziwny Wieszak i nagle kabel słuchawkowy przestał sprawiać problemy – relacjonuje Johnny Hou, założyciel i CEO NZXT.

 

Jak poznać, że mamy do czynienia z Wieszakiem:

Jak do tej pory potwierdzono styczność z kilkoma odmianami Wieszaków w kolorach: czarnym, białym, czerwonym, niebieskim oraz fioletowym.

puck1
Jego siła magnetyczna jest zdumiewająca, potrafi bardzo skutecznie przylgnąć do powierzchni takiej jak ścianki obudowy komputerowej NZXT S340 Elite, Noctis 450 ROG, czy Manta.

puck2

puck3
Dziwnym zbiegiem okoliczności, wszystkie kable od słuchawek i gogli VR zaczynają się posłusznie układać.
Wieszak jest w stanie rozdzielić się na dwie niezależne części, aby jeszcze skuteczniej walczyć z nieposłuszeństwem kabli.
Wieszak jest pokryty nietoksycznym, futurystycznym silikonem.

puck4
Specyfikacja:

NZXT Puck (Wieszak)
Wymiary 85 x 85 x 40 mm
Materiały Silikon, magnesy
Waga 147 g
Maksymalny udźwig 2 kg
Maksymalna długość kabla Złożony 2,5 m po rozdzieleniu ok. 5 m
Gwarancja 2 lata
Wieszak NZXT Puck będzie kosztować 87 PLN i otrzyma dwuletnią gwarancję. Niezależnie od koloru.
Chętni będą mogli nabyć go w polskich sklepach od marca br.

NZXT Puck jest wieszakiem dla słuchawek oraz gogli wirtualnej rzeczywistości. Z zewnątrz został pokryty silikonem, a w jego wnętrzu umieszczono mocny magnes. Dzięki temu może utrzymać nawet 2 kg obciążenia, przyczepiony np. z boku obudowy PC.

Puck występuje w kolorze czarnym, białym, czerwonym, niebieskim oraz fioletowym. Można nawinąć na niego do 2,5 m kabla. Za sprawą dwudzielnej konstrukcji wieszaka, ta wartość zwiększa się nawet do 5 m.

 

źródło: informacje prasowe NZXT

By | 2017-01-18T15:23:59+00:00 Styczeń 18th, 2017|Newsy, Sprzęt|0 Comments

Leave A Comment