Origin – Medal of Honor: Pacific Assault lada moment bezpłatne dla użytkowników platformy

EA próbuje zwiększyć popularność swojej platformy cyfrowej dystrybucji Origin. Służą temu różne wyprzedaże, abonament Origin Acess (więcej o usłudze w newsie „EA Origin Access” ), czy różne promocje typu „Specjalny Prezent”.
1.5 m-ca temu uczyniono tak z grą Need for Speed: Most Wanted (2012) o czym pisaliśmy w „Need for Speed: Most Wanted za darmo na Originie !„, a wkrótce użytkownicy otrzymają bezpłatnie „Medal of Honor: Pacific Assault”.


1300px-Medal_of_Honor_Pacific_Assault_cover

Grę da się przypisać do konta przez ograniczony czas, tak jak w innych promocjach „Specjalny Prezent”.
Warto na bieżąco sprawdzać ogłoszenia na stronie Origin, ponieważ nie jest znana data udostępnienia „Medal of Honor: Pacific Assault” i kiedy skończy się możliwość bezpłatnego pobrania.

Gra zadebiutowała na rynku w 2004 roku, ale z pewnością przypadnie do gustu przynajmniej części graczy.
„Medal of Honor: Pacific Assault” przedstawia walki amerykańsko-japońskie (rejon Pacyfiku) z czasów II wojny światowej jest następcą Medal of Honor: Allied Assault.

 Wpis opracowany na podstawie Origin 

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij