Ostrzejsze zasady realizacji kodów na gry dołączanych do kart Nvidii

Kilka dni temu pojawił się news o nowej promocji Nvidii dla posiadaczy nowo kupionych kart graficznych GTX 1070/1080, lub zestawów komputerowych/laptopów je zawierających.

Na końcu wspomniane było o tym, że „….debiutuje łatwiejszy sposób rejestracji kodów dzięki aplikacji Geforce Experience. Nie trzeba już korzystać ze stron internetowych, wystarczy wprowadzić kod we wspomnianym oprogramowaniu i gra aktywuje się na koncie Uplay użytkownika.”

Z czym to się „je”? Okazuje się, że Nvidia chce ukrócić odsprzedaż kodów do gier. Z informacji wynika, że ich aktywowanie będzie możliwe tylko na zestawach komputerowych z GTX 1070/1080, wbrew temu co niektórzy sugerowali (tylko po numerze seryjnym karty). Tak, czy owak jest to na pewno nie najlepsze posunięcie z perspektywy osób, które traktowały „gratis” jako sposób na obniżenie ceny nabytku. Miejmy nadzieję, że AMD nie pójdzie tą drogą.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij