Pierwszy monitor PHILIPS z wysuwaną kamerą internetową

/Pierwszy monitor PHILIPS z wysuwaną kamerą internetową

PHILIPS  przedstawił pierwszy w swojej ofercie monitor z serii profesjonalnej z wysuwaną z obudowy kamerą internetową.
27-calowy model o rozdzielczości Quad HD został wyposażony w matrycę IPS oraz technologię PowerSensor.

Monitor PHILIPS 272B7QPTKEB łączy w sobie wysoką jakość wyświetlanego obrazu oraz funkcję ochrony bezpieczeństwa podczas użytkowania wbudowanej kamery.
W najnowszym modelu PHILIPS została zastosowana funkcja regulacji kamery z możliwością schowania jej w ramce monitora, gdy nie jest ona tymczasowo użytkowana.

p2

p1
p3

Ultracienkie ramki maksymalizują powierzchnię wyświetlanego obrazu, daje to bardziej jednolitą przestrzeń roboczą w przypadku ustawienia obok siebie większej ilości monitorów. Rozdzielczość Quad HD (2560 x 1440) gwarantuje wysoką jakość obrazu oraz uzyskanie maksymalnej ilości detali dzięki użyciu źródeł o wysokiej przepustowości, takich jak DisplayPort czy też HDMI.
W monitor wbudowane są dwa 2-watowe głośniki.

Zastosowana w najnowszym monitorze PHILIPS, technologia PowerSensor wykrywa obecność użytkownika przed monitorem i obniża poziom jasności ekranu, gdy ten odchodzi od biurka. Dzięki innowacyjnym czujnikom zużycie energii jest utrzymywane na jak najniższym poziomie. Zastosowana technologia może zmniejszyć koszty zużycia prądu nawet o 80%, przedłużając jednocześnie żywotność wyświetlacza. Ponadto monitor został wyprodukowany w 85% z tworzyw pochodzących z recyklingu. Gama monitorów z wysuwaną kamerą zwiększy się jeszcze przed końcem tego roku, wzbogacając asortyment o m.in. 24-calowy model czy też o monitor o rozdzielczości UHD. Model PHILIPS 272B7QPTKEB będzie dostępny w sklepach od sierpnia 2016 roku.

Gwarancja i cena:

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 3049 zł.

Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to- door.

philips

Źródło: informacje prasowe

By |2016-08-09T16:31:03+00:00Sierpień 9th, 2016|Newsy, Sprzęt|0 Comments

Leave A Comment