Pierwszy monitor PHILIPS z wysuwaną kamerą internetową

PHILIPS  przedstawił pierwszy w swojej ofercie monitor z serii profesjonalnej z wysuwaną z obudowy kamerą internetową.
27-calowy model o rozdzielczości Quad HD został wyposażony w matrycę IPS oraz technologię PowerSensor.

Monitor PHILIPS 272B7QPTKEB łączy w sobie wysoką jakość wyświetlanego obrazu oraz funkcję ochrony bezpieczeństwa podczas użytkowania wbudowanej kamery.
W najnowszym modelu PHILIPS została zastosowana funkcja regulacji kamery z możliwością schowania jej w ramce monitora, gdy nie jest ona tymczasowo użytkowana.

p2

p1
p3

Ultracienkie ramki maksymalizują powierzchnię wyświetlanego obrazu, daje to bardziej jednolitą przestrzeń roboczą w przypadku ustawienia obok siebie większej ilości monitorów. Rozdzielczość Quad HD (2560 x 1440) gwarantuje wysoką jakość obrazu oraz uzyskanie maksymalnej ilości detali dzięki użyciu źródeł o wysokiej przepustowości, takich jak DisplayPort czy też HDMI.
W monitor wbudowane są dwa 2-watowe głośniki.

Zastosowana w najnowszym monitorze PHILIPS, technologia PowerSensor wykrywa obecność użytkownika przed monitorem i obniża poziom jasności ekranu, gdy ten odchodzi od biurka. Dzięki innowacyjnym czujnikom zużycie energii jest utrzymywane na jak najniższym poziomie. Zastosowana technologia może zmniejszyć koszty zużycia prądu nawet o 80%, przedłużając jednocześnie żywotność wyświetlacza. Ponadto monitor został wyprodukowany w 85% z tworzyw pochodzących z recyklingu. Gama monitorów z wysuwaną kamerą zwiększy się jeszcze przed końcem tego roku, wzbogacając asortyment o m.in. 24-calowy model czy też o monitor o rozdzielczości UHD. Model PHILIPS 272B7QPTKEB będzie dostępny w sklepach od sierpnia 2016 roku.

Gwarancja i cena:

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 3049 zł.

Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to- door.

philips

Źródło: informacje prasowe

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij