Polecane Dyski SSD

Intro

Chyba nikt w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie pracy komputera bez Solid State Drive. Te niewielkie, beztalerzowe urządzenia kilka lat temu furorą wdarły się na rynek desktopów. Szybka pamięć flash ze względu na swoją responsywność polecana jest zarówno graczom, jak i zwykłym użytkownikom, którzy na co dzień wykorzystują komputer do pracy biurowej lub multimedialnej. Zobaczcie zatem nasze propozycje tych dysków.

Dziś już nie pytamy o to, czy SSD ma być montowany w komputerze, czy też nie – raczej kierujemy zapytanie o pojemność, w jakiej ma on się docelowo znaleźć w PC. Zapewne część z Was jeszcze pamięta czasy, gdy SSD stanowiły swego rodzaju rarytas i tylko niewielu mogło sobie pozwolić na ich zakup. Wraz z upływem czasu zarówno sama ich dostępność, jak i stosunek cena/pojemność rósł. Oczywiście, na pełne dokonanie się rewolucji flash jeszcze poczekamy, w końcu u wielu użytkowników SSD nadal musi „grać” w duecie z wolniejszym dyskiem talerzowym. Wszystko jednak szybko się zmienia. Jeszcze rok temu nie do pomyślenia był zakup 240-256GB SSD w kwocie 280 złotych. Dzisiaj jest już to możliwe. To oferta dysków budżetowych, ale i tak znacznie szybszych od HDD. Zerknijcie na naszą listę modeli, która przedstawia najlepsze Solid State Drive w budżecie od 200 do ponad 600 złotych.

Masz uwagi odnośnie przedstawionych propozycji? Poinformuj nas o nich drogą mailową: admin@techlipton.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij