Polecane Dyski SSD

Dyski 500GB

guzikceneo

Adata SP550 to najtańszy dysk 480GB. Jego największą wadą są pamięci TLC, które cechują się zwalnianiem prędkości po zapełnieniu. Będą one mniej niezawodne w porównaniu z MLC. Przyda się on osobom którym zwykły HDD nie wystarcza. Producent objął go 3 letnią gwarancja bez limitu zapisu i odczytu.

Plusy:

+ Pojemność
+ Cena
+ Gwarancja bez limitu zapisu danych
+ Stosunek cena/pojemność

Minusy:
– Pamięci TLC

767129_0_f


 

guzikceneo

Crucial MX200 to kolejny, proponowany dysk o pojemności 500GB. Może on być świetną propozycją dla osób zajmujących się obróbką audio-wizualną, w końcu to całkiem pojemny SSD, a przy tym znacznie wydajniejszy od rozwiązania stricte talerzowego. Cena w porównaniu z najtańszymi SSD wyposażonymi w pamięci TLC nie jest wygórowana. Producent objął model MX200 3 letnią gwarancją.

Plusy:
+ Stosunek pojemność/cena
+ Pamięci MLC
+ Wysokie transfery

Minusy:
– Gwarancja obowiązująca do zapisania 80TB

712688_0_f


guzikceneo

Kolejnym dyskiem o pojemności 500GB został Samsung 850 EVO. Różni się on pod kilkoma względami od swojego najbliższego konkurenta – Cruciala. Na minus można zaliczyć pamięci TLC, lecz z całą pewnością rekompensuje to jego niezawodność, potwierdzona aż 5 letnią gwarancją producenta.

Plusy:
+ Jakość wykonania
+ Prędkość
+ 5 letnia gwarancja
+ Niezawodność

Minusy:
– Pamięci TLC

702086_0_f


guzikceneo

Najdroższym, a zarazem najlepszym SSD w tym przedziale pojemnościowym po raz kolejny zostaje Samsung. Oferuje on produkt absolutnie topowy, mowa tutaj oczywiście o 850 PRO. Zastosowano w nim pamięci MLC 3D V-NAND, oferujące oczywiście wysokie transfery oraz niezawodność przez lata. Producent objął go aż 10 letnią gwarancją, co potwierdza jego wytrzymałość.

Plusy:
+ 10 letnia gwarancja do 150TB
+ Pamięci MLC
+ Wysokie transfery
+ Jakość wykonania
+ Niezawodność

Minusy:
– Stosunek cena/pojemność

660210_0_f

850 pro

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij