[PR] ROCCAT – atrakcje i promocje z okazji IEM Expo Katowice 2017

ROCCAT, czołowy producent peryferii komputerowych na świecie, prezentuje listę aktywności, które przygotował z okazji IEM Expo Katowice 2017. Konkursy, testy nowości, popularni goście i liczne turnieje – to tylko część atrakcji, jakie czekają na zwiedzających stoisko niemieckiego producenta.

Wielki Konkurs Celności i Precyzji

Myszka Kone EMP to nowy gryzoń od ROCCAT i jedna z najważniejszych atrakcji stoiska. Odświeżona wersja popularnego Kone’a, wyposażona w autorski sensor optyczny Owl-Eye stworzony przy współpracy z firmą PixArt, pojawiła się na polskim rynku w lutym 2017 roku. Każdy uczestnik IEM Expo Katowice będzie miał niepowtarzalną okazję przetestować najnowszy sprzęt niemieckiego producenta.

Kone EMP najlepiej sprawdzi się w działaniu w kooperacji ze specjalną aplikacją stworzoną na potrzeby ROCCAT. Codziennie, na 5 komputerach, włączona zostanie gra, w której dostępne będą dwie plansze oferujące różne tryby rozgrywki. Pierwszy opiera się na jak najszybszym przebijaniu balonów, drugi na odpowiednim poruszaniu kursorem myszki oraz idealnym odrysowaniu konturów logotypu ROCCAT.

Z aplikacją związany jest również konkurs. Codziennie dwóch graczy z najlepszym wynikiem (suma punktów zdobytych na obu mapach) otrzyma w nagrodę myszkę od niemieckiego producenta. Wyniki podawane będą dwa razy dziennie – po południu i wieczorem.

Turnieje gier i konkursy na scenie

Wielki Konkurs Celności i Precyzji to niejedyny punkt programu, który trzeba zaliczyć. Prowadzone będą także rozgrywki 1 na 1 w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends, gdzie na najlepszych graczy czekają liczne upominki ufundowane przez ROCCAT. Organizatorzy stoiska zapewnią również konferansjera, który na bieżąco będzie animował widzów i przeprowadzał konkursy z nagrodami na scenie stoiska. Osobą prowadzącą będzie Paweł Typiak, dziennikarz radiowy, od 10 lat związany z najstarszą polską audycją o grach wideo – Gramy Na Maxa.

Znani goście, liczne promocje

Stoisko ROCCAT zostanie wsparte sklepem stacjonarnym, na którym sprzedawane będą produkty producenta w cenach nawet o połowę niższych niż standardowa wartość detaliczna. Pojawią się także znani goście, którzy urozmaicą swoją obecnością pozostałe przewidziane aktywności. Wśród osób, które zawitają na ekspozycję niemieckiego producenta, znajdują się m.in.: Vertez, Multi2k, ReZigiusz, Kuba “KubiK” Kubiak i ekipa InetkoxTV.

Vertez, Multi2k i ReZigiusz pojawią się na stoisku w piątek od godz. 16:00 do 17:00, w sobotę dostępni będą od 14:00 do 15:30. KubiK i Inetkoxy odwiedzą ROCCAT w przerwach pomiędzy rozgrywkami organizowanymi w Spodku.

źródło: informacje prasowe Roccat

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij