Przejście na Windows 10 darmowe do 29 lipca

Zgodnie z zapowiedziami Microsoftu darmowa oferta przejścia na Windows 10 kończy się już 29 lipca, w pierwszą rocznicę premiery systemu operacyjnego. Potencjalni użytkownicy za zakup Windowsa 10 po 29 lipca, czyli tego piątku będą musieli zapłacić już 119 dolarów czyli około 500 zł.

Chociaż z początku wiele osób sceptycznie podchodziło do akcji Windowsa z obawy przed niedociągnięciami, które zwykle towarzyszą dopiero wchodzącym na rynek systemom operacyjnym kampania okazała się sukcesem.  Na dzień dzisiejszy Windows 10 działa na 300 milionach urządzeń na świecie, a Cortana czyli nowość Windows 10, „osobista asystentka” pomagająca w obsłudze systemu odpowiedziała już na sześć miliardów pytań użytkowników.

R3l6YOwaFzAZSmzajQbC

Aktualizacja Windows 10 jest dostępna do pobrania na stronie Microsoftu: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-10-upgrade

 engadget 
  • Bigos 12

    500zł to koszt wersji pudełkowej Retail. Wersja OEM kosztuje ok. 20 Euro.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij