RAVCORE – nowa marka dla graczy

/RAVCORE – nowa marka dla graczy

Już w grudniu, na naszym rynku zadebiutuje nowa marka oferująca akcesoria dla graczy. Z udostępnionych zdjęć możemy wywnioskować, że w skład nowych produktów wchodzić będą: klawiatury, myszki, podkładki, słuchawki, a nawet zasilacz o mocy 750 z certyfikatem 80 PLUS Gold. Na zdjęciach są widoczne także głośniki. Niestety, za o wiele o nich na ten moment nie wiadomo, oprócz tego że mają przyciągać do siebie graczy. W zasadzie każdy produkt RAVCORE ma cechować się agresywnym, czerwonym, oryginalnym designem oraz wysoką jakością i trwałością wykonania.

rav1

Czym w zasadzie jest marka RAVCORE? Na stronie producenta możemy przeczytać dokładnie – „Markę RAVCORE symbolizują trzy kruki, połączone w jedność.
Mają te same cele i wiedzą, że razem mogą uzyskać wynik lepszy, niż suma osiągnięć każdego z osobna. W tej idei jedności tkwi istota ich siły – ich RAVENS CORE!

Podstawą sukcesu każdego dobrego zespołu jest bowiem umiejętność skutecznego współdziałania – szczególnie wtedy, gdy za każdym z jego członków kryje się zupełnie inna historia, odmienne doświadczenia i wyjątkowa, niepowtarzalna osobowość.

Kruki, które na przestrzeni tysiącleci stały się symbolem inteligencji, umysłu i pamięci, a także strażnikami tajemnic i opiekunami wyroczni, największą siłę zyskują w stadzie. Krążąc nad polami największych w dziejach świata bitew, pokazały swą mroczną naturę, siejąc postrach i przerażenie wśród ocalałych

Jak widać, projektanci mieli bardzo ciekawą inspirację do opracowywania swoich produktów. Jak bardzo waleczne i skuteczne okażą się „kruki” przekonamy się już w przyszłym miesiącu.

mistral_speed

 

Źródło:

[su_highlight background=”#99dbff”]ravcore.com[/su_highlight]

By | 2015-11-29T00:21:47+00:00 Listopad 29th, 2015|Newsy, Sprzęt|0 Comments

Leave A Comment