Recenzja Plextor M8Pe 512GB

Intro

W nasze ręce trafiła nowa konstrukcja od Plextora. Nośnik pracujący na magistralii PCI-Express i wspierający protokół NVMe to prawdziwy król szybkości i propozycja dla użytkowników oczekujących bezkompromisowej wydajności. Czy potwierdzi to w testach? Sami się przekonajcie.

Protokołu NVM Express jeszcze do niedawna na próżno można było szukać wśród konsumenckich Solid State Drive. Rosnące wymagania użytkowników, a także nieustanna pogoń za wydajnością spowodowały, że sami producenci dysków zaczęli przychylniej patrzeć na interfejs wznoszący osiągi SSD na absolutnie najwyższy możliwy poziom. Warto jednak przy tym odpowiedzieć sobie na pytanie, czy rzeczywiście obecność protokołu NVMe zrewolucnizowała rynek nośników SSD? Czy jego topowa wydajność zmieniła postrzeganie pamięci flash? Mamy nadzieję, że na te pytania znajdziecie odpowiedź w dalszej części artykułu.

silentiumpcfera-3-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij