Recenzja Plextor M8Pe 512GB

Plextor M8Pe 512GB - dane i wygląd

Model M8Pe o pojemności 512 GB zbudowany jest na 15 nm kościach pamięci MLC od Toshiby, pracujących przy współpracy z kontrolerem Marvell 88SS1093 i 512 MB pamięcią podręczną LPDDR3. Zapis dysku według producenta wynosi 1300 MB/s, zaś odczyt aż 2300 MB/s. Warto wiedzieć, że sam model M8Pe występuje w trzech różnych konfiguracjach. Nośnik oznaczony końcówką G został przygotowany z myślą o porcie M.2, zaś Y to testowana dziś wersja z adapterem HHHL pod port PCI-Express. Producent na każdy z nich udziela 5-letniej gwarancji bez limitu zapisu danych.

Plextor M8Pe

Plextor M8Pe

Nowe SSD Plextora nie tylko świetnie wypadają pod względem liczb, ale także wyglądu. Czarna obudowa adaptera z czarno-srebrnymi elementami graficznymi i eleganckimi napisami rozbudza wyobraźnię. Producenta należy także pochwalić za utrzymanie jednej kolorystyki dla śledzia i drukowanej płytki.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij