Recenzja SilentiumPC Aurora Lighting System RGB-302

Intro

SilentiumPC Aurora Lighting System RGB-302 o którym pojawił się jakiś czas temu news na naszym wortalu to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Coraz więcej osób jest zainteresowanych eksponowaniem swoich podzespołów w komputerze (obudowy z tzw. oknem, ostatnio modne jest hartowane szkło), by podkreślić wygląd przydaje się oświetlenie. Polska firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje produkt w przystępnej cenie (rekomendowana cena – 69 zł), ale czy również wystarczająco dobrej jakości?

191

 • Dlaczego „Resume”, skoro można normalnie napisać „Podsumowanie”? Podobną uwagę mam zresztą w stosunku do „Intro”, choć to słówko akurat jest zdecydowanie częściej stosowane i aż tak nie boli… 😉

  • Krzysztof Hukalowicz

   Wszystko musi być banalnie i typowo?

   • „Banalnie i typowo”? Tu chodzi o dbałość o język polski. Jak co drugie słowo w tekście byłoby zamienione na angielski odpowiednik to też byś uważał, że jest w porządku, bo przecież nie jest banalnie i typowo?

    Tak jak napisałem, „intro” to jeszcze niech będzie, używa się tego dość powszechnie. Ale nigdy wcześniej i nigdy potem nie widziałem, żeby ktoś napisał „Resume” zamiast „Podsumowanie” i za bardzo nie widzę żadnych argumentów, żeby użycie angielskiego słowa w tym przypadku obronić.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij