ROCCAT Cross – nowy, wieloplatformowy zestaw słuchawkowy dla graczy

ROCCAT wprowadza na rynek nowe słuchawki dla graczy – Cross. Zestaw zastąpi sprzęt audio dedykowany wyłącznie pod jedną platformę. ROCCAT Cross to stereofoniczne słuchawki gamingowe, które są kompatybilne ze wszystkimi, istniejącymi platformami – PC, konsolami oraz urządzeniami mobilnymi. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, gwarantują idealną jakość dźwięku niezależnie od miejsca użytkowania produktu.

 

roc-cross_side-persp-left

ROCCAT Cross oferuje 50-milimetrowe, neodymowe, magnetyczne przetworniki, które zapewniają brzmienie o studyjnej jakości. Zastosowanie w nausznikach pianki dostosowującej się do kształtu ucha gwarantuje maksymalny komfort użytkowania. Dzięki zaawansowanej technologii, Cross to nie tylko słuchawki do gry i komunikacji głosowej, ale także do oglądania filmów lub słuchania muzyki. ROCCAT Cross to głęboki, pełny dźwięk bez ograniczeń.

Nowy produkt ROCCAT to projekt o eleganckim, prostym, czarnym wyglądzie, który wychodzi naprzeciw wymaganiom nawet najbardziej drobiazgowych użytkowników. Dzięki swojej niewielkiej masie liczącej zaledwie 185 gramów, są o ponad 70g lżejsze niż słuchawki tej samej klasy tworzone przez konkurencyjne firmy.

 

roc-cross_top-persp-back

 

Słuchawki Cross  posiadają w zestawie dwa wymienne mikrofony – do gry na PC i konsolach oraz do zastosowań mobilnych. Każdy z nich ma wbudowany osobny kabel, w którym zastosowano technologię uniemożliwiającą jego zaplątywanie się. Oba przewody podłącza się do portu, który został starannie umieszczony na dolnej części lewej słuchawki. W trakcie rozgrywki na urządzeniach stacjonarnych, producent zaleca korzystać z mikrofonu w formie wysięgnika będącego idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość komunikacji głosowej. Użytkownicy preferujący mobilne granie i słuchanie muzyki mogą skorzystać z drugiego, bardziej dyskretnego rozwiązania, znajdującego się bezpośrednio na kablu.

ROCCAT Cross pojawi się na rynku europejskim 8 grudnia, cena zestawu to 69,99 Euro.

 

roc-cross_in-line_for_mobile roc-cross_boomarm_pc

 

źródło: informacje prasowe

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij