Roccat Taito XXL-wide , czyli autostrada do nieba dla myszki?

Podstawowe bla bla bla

Podkładka pod mysz staje się coraz istotniejszym elementem wyposażenia poważnego gracza. Wpływ na to na pewno ma dynamiczny rozwój e-sportu i chęć naśladowania idoli itp. Podkładka przestaje być tylko produktem, który po prostu jest wykonany z jakiegoś materiału i służy łatwiejszemu przesuwaniu myszki.

Roccat
 odświeżył swoją znaną serię podkładek materiałowych Taito. Dzięki gumowemu spodowi utrzymanemu w niebieskiej kolorystyce – zapewniana jest optymalna przyczepność. Powierzchnia Nano Matrix pozwala osiągnąć maksymalną prędkość przesuwu i pełną precyzję. Wszystkie 4 odmiany Taito 2017, czyli Mini, Mid, King i XXL-Wide – mają 3 mm grubości (jednakże różnią się szerokością i długością)

taito2

taito

Rodzinie produktów przewodzi Taito XXL-Wide o potężnych wymiarach 900 mm x 330 mm. Dalej mamy Taito King-Size o gabarytach 455 mm x 370 mm. Tuż za nimi plasuje się model Mid-Size o rozmiarach 400 mm x 320 mm. Stawkę zamyka Taito Mini-Size o wielkości 265 mm x 210 mm.
Więcej informacji na stronie producenta.
Dobrze, to tyle marketingu, zobaczmy jak się mają obietnice producenta do rzeczywistości 🙂 na przykładzie największego reprezentanta „rodziny”, czyli XXL – Wide. Duży, może więcej?
 • Dawid Bejanek

  Taka mała podpowiedz.
  Następnym razem jak będziecie recenzować produkt danego producenta który wam ten produkt podesłał proszę Ciebie abyś na początku artykułu napisał ” artykuł sponsorowany „

  • CaptainHook

   To samo napisz zatem chociażby pod testem na Test-Gear . Ich też posądzisz o stronniczość? Miałeś tą podkładkę, czy tylko hejtujesz dla zasady? Inne moje recenzje to nie było na ogół wychwalanie pod niebiosa – polecam lekturę, jak nie wierzysz.

  • Krzysztof Hukalowicz

   To samo napisz zatem chociażby pod testem na Test-Gear . Ich też posądzisz o stronniczość? Miałeś tą podkładkę, czy tylko hejtujesz dla zasady? Inne moje recenzje to nie było na ogół wychwalanie pod niebiosa – polecam lekturę, jak nie wierzysz.

   • NooGL3R

    Sorry Colin, ale pod względem jakości recenzji peryferii to wy obok test-gearu nie stoicie 😛

    • Krzysztof Hukalowicz

     Chyba mało kto stoi, patrząc także na zachodnie strony. Bardziej mi chodziło o notę recenzowanego produktu. Jakoś w komentarzach do recenzji na fejsie – widzę samych zadowolonych użytkowników. Pewnie też opłaceni 🙂

     • NooGL3R

      To tak na marginesie już było. Nie chodzi mi o ocenę jako taką – dobre czy złe 😛

  • Krzysztof Hukalowicz

   Poza tym – rozumiem, że miałeś dziś jeden z tych dni https://uploads.disquscdn.com/images/85812ae9d470373be676a128b631f7ace943f28282f7f2ab451fc2c7971f4282.jpg .
   Wyluzuj – jest weekend 🙂

  • Freezer64

   Ogromna większość jakichkolwiek testów w sieci, prawdopodobnie w większości branży, ale na pewno w PC, opiera się o produkty podsyłane przez producentów do testów, więc twój argument jest nie na miejscu Dawidzie.
   Do tego insynuowanie, że ktoś na TL, za podkładkę pod mysz, będzie ryzykował wiarygodność swoją i portalu podlizując się producentowi jest dość zabawne 😉

 • Weryl

  Posiadam tą podkładkę w wersji mini size. Zapowiada się fajnie (2 dni używania) Radzi sobie z Teflonowymi jak i plastikowymi ślizgaczami laserem jak i optykiem, jednyna wada że nie trzyma się idealnie biurka i przy mocnym nacisuku potrafi się minimalnie poruszyć (wina rozmiaru i dużego nacisku) Jednak Mionix cenowo niszczy tą podkładke. Polecam Mionixa albo dopłacić do QCK.
  Testowana na Blody R7/Natec Genezis/Zowie FK2/Razer deathadder 2013 wot edition czy w końcu na R.A.T 7 (o czymś mogłem zapomnieć)

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij