SAPPHIRE na targach Computex 2017: NITRO Gear oraz akcesoria Thunderbolt™ 3

SAPPHIRE Technology przedstawi nowe produkty na targach Computex 2017. Akcesoria z serii SAPPHIRE NITRO Gear umożliwią personalizację kart graficznych. Po ciepłym przyjęciu SAPPHIRE NITRO+ Radeon™ RX 580 Limited Edition, SAPPHIRE opracował kartę w wersji Special Edition z błękitną osłoną wentylatorów oraz backplate. Dla posiadaczy ultrabooków SAPPHIRE zaoferuje adaptery Thunderbolt™ 3 z dwoma portami DisplayPort, bądź dwoma portami HDMI.

 Akcesoria NITRO Gear

 Akcesoria NITRO Gear to całkowicie nowa seria produktów od SAPPHIRE. W jej skład wchodzą pojedynczo sprzedawane, przezroczyste wentylatory 95 mm oparte na podwójnym łożysku kulkowym.

Będą one dostępne w trzech wersjach – z podświetleniem LED w kolorze białym, niebiskim lub czerwonym. Wentylatory są bardzo proste w instalacji, dzięki systemowi SAPPHIRE Quick Connect. Wystarczy odkręcić jedną śrubkę, by wyjąć stary wentylator, a następnie tą samą śrubką przykręcić nowy. Wentylatory są kompatybilne z kartami:

SAPPHIRE NITRO+ / PULSE z serii RX 580 / RX 570, jak i z SAPPHIRE NITRO / NITRO+ RX 480 / RX 470.

Drugim produktem z serii NITRO Gear są zestawy kolorowej osłony na wentylatory wraz z korespondującą kolorystycznie płytką backplate.

Występuję one w dwóch wersjach – Azure Ice (granatowa) oraz Crimson Fire (czerwona). Użytkownicy mogą we własnym zakresie instalować je na kartach NITRO+ RX 580 (w tym w wersji Limited Edition i Special Edition) oraz na NITRO+ RX 570.

RX 580 w edycji specjalnej od SAPPHIRE

 Po wyprzedaniu całego zapasu SAPPHIRE NITRO+ Radeon™ RX 580 Limited Edition, SAPPHIRE wprowadza na rynek SAPPHIRE NITRO+ Radeon™ RX 580 Special Edition. Ta wersja karty nie będzie sprzedawana w ograniczonym zakresie, jednak dziedziczy większość cech wersji limitowanej: m.in. mocne fabryczne przetaktowanie (1430 MHz dla GPU i 2100 MHz dla vRAM) oraz unikalny kolor osłon wentylatorów i backplate’a. W przypadku Limited Edition była to barwa Gun Metal, a model Special Edition otrzymał kolor Metallic Blue (błękitny).

 Adaptery Thunderbolt™ 3

 Przy zmniejszającej się liczbie złącz w kompaktowych komputerach, takich jak MacBooki, podłączenie kilku monitorów może stać się wyzwaniem. Dla takich scenariuszy SAPPHIRE przygotowało adaptery dla złącza Thunderbolt™ 3. Pierwszy z nich pozwala na podłączenie dwóch monitorów 4K@60Hz po złączach DisplayPort, lub jednego 5K@60Hz. Drugi obsługuje do dwóch monitorów 4K@60Hz poprzez złącza HDMI.

SAPPHIRE na Computex 2017

Prezentacje produktów konsumenckich oraz z linii profesjonalnej będą przeprowadzane na miejscu przez przedstawicieli SAPPHIRE Technology. Dziennikarzy oraz przedstawicieli firm zapraszamy do pokoju konferencyjnego 503 w Nangang Exhibition Hall – 5F w godzinach od 8:00 do 18:00 w dniach od 30 maja do 2 czerwca.

 

Gwarancja 

Produkty są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Dodatkowe informacje

 http://www.sapphiretech.com/

źródło: informacje prasowe Sapphire

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij