SilentiumPC Aurora II Remote RGB-302 – recenzja

Czołowo

Aurora wraca! SilentiumPC Aurora II Remote RGB-302 to pełna nazwa nowego produktu polskiej firmy. Pierwsza odsłona oświetlenia LED testowana była na łamach portalu techlipton.pl prawie pół roku temu. Czy polska firma wyciągnęła wnioski z zarzutów, które m.in. my poruszaliśmy, tzn. brak możliwości zdalnego sterowania oświetleniem?
News o nowym produkcie SPC pojawił się wczoraj.
Całości przytaczać nie będę, skupię się na najważniejszych cechach.

W porównaniu do poprzednika do wyboru jest 16 a nie 8 kolorów.

oraz 10 a nie 2 poziomy natężenia światła.


W dalszym ciągu montażu dokonać można albo za pomocą taśmy dwustronnie klejącej, albo magnesów (preferuję tą drugą opcję). Największą zmianą jest to, że całością sterować można pilotem na podczerwień, a nie ma potrzeby szukania przełącznika z tyłu, albo „grzebania” w obudowie (gdy zdjęliśmy śledź).
Ostatnią istotną cechą jest to, że standardowe podłączenie można przedłużyć o 50 cm, oraz …  dwa adaptery pozwalające podłączyć paski LED-owe bezpośrednio do kompatybilnych płyt głównych z systemem Asus AURA oraz wybranych płyt innych producentów (takich jak ASRock czy MSI) z kompatybilnym złączem (4 PIN: +12 V, R, G oraz B).

Bardzo ważna informacja, to to że rekomendowana cena dla SilentiumPC Aurora II Remote RGB-302 wynosi 69 PLN. To tyle tytułem wstępu.

  • Marcin Sadowski

    Czy będzie to współgrało z system msi mystic light na chipsecie h270? Z góry dziękuję za odpowiedź bo nigdzie tych wybranych płyt msi nie mogę znaleźć.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij