Star Wars Battlefront z pięcioma nagrodami na targach Gamescom

Na trwających targach Gamescom zostały przyznane nagrody grom, których premiera zapowiedziana jest na ten rok. Star Wars Battlefront produkcji EA okazał się bezapelacyjnym zwycięzcą targów, zgarniając aż pięć różnych nagród.

Do konkursu przystąpiły 174 tytuły. Gry były sprawdzane, oceniane i honorowane przez międzynarodową, niezależną grupę ekspertów. Według niej to właśnie Star Wars Battlefront zasłużył na największą ilość nagród. Wygrał on w klasyfikacji: najlepsza gra z Gamescom, najlepsza gra na konsolę Sony Playstation, najlepsza gra na PC oraz w kategorii najlepsza gra online multiplayer.

Oczekiwania wobec najnowszej produkcji EA są ogromne. Wielokrotnie jednak przekonywaliśmy się, że studio to jak żadne inne potrafi wprowadzić w błąd zamawiającego pre-order. Cóż, liczymy że tym razem będzie inaczej!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij