Steam wprowadził możliwość usunięcia niechcianej gry z biblioteki.

Steam umożliwia od teraz usunięcie gry ze swojej biblioteki. Zabieg ten może pomóc w uporządkowaniu kolekcji gracza, bo chyba każdy kupił kiedyś grę na przecenie w którą nigdy nie zagrał i zagrać nie zamierza, prawda? Wyprzedaże potrafią zapanować nad naszymi portfelami, czego wynikiem jest kupno masy niepotrzebnych gier.

Żeby usunąć grę musicie przejść do strony pomocy technicznej, następnie wybrać opcję „Gry, oprogramowanie,itp. wybrać z listy gier pozycję którą chcecie usunąć, a następnie kliknąć opcje „Chcę na stałe usunąć tę grę z mojego konta”.  Gra zostanie usunięta na zawsze i nie będziecie mogli jej już przywrócić.

Bez tytułu

Nic nie dostaje się w zamian, więc oprócz zapalonych kolekcjonerów, którym bardzo przeszkadza jakaś słaba gra w ich wielkiej kolekcji, opcja ta nikomu się raczej nie przyda, ale kto wie?

A jaką grę Wy chcielibyście usunąć ze swojej biblioteki?

  • No Gata

    Kupic cos po cos zeby cos potem usunąć? 😀

    • K4MIL

      No cóż Steam 🙂

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij