SteelSeries przedstawia nowe podkładki pod myszki – QcK i QcK+ w wersji Limited

SteelSeries QcK Limited oraz QcK+ Limited są wersją rozwojową jednych z najpopularniejszych na świecie podkładek pod myszki. Nowe QcK oferują całkowicie odświeżony wygląd oraz inny niż dotychczas rodzaj wykorzystywanego materiału. Linia Limited łączy ze sobą nowatorskie rozwiązania w celu zwiększenia precyzji użytkowania myszek, komfortu i długowieczności podkładki oraz elegancką stylistykę.

ss-qck-limited-large

Zaprojektowane dla graczy o wysokich wymaganiach, najnowsze podkładki SteelSeries posiadają krawędzie obszyte metodą never-fray, która zapewnia długotrwałą ochronę przed strzępieniem się materiału. QcK Limited oraz QcK+ Limited zostały wykonane z mikroskopijnie tkanego materiału, który optymizuje precyzję śledzenia zarówno dla sensorów optycznych, jak i laserowych. Duża liczba włókien oraz większa gęstość tkaniny poprzez minimalizację tarcia przyczynia się do zdecydowanego zwiększenia szybkości poruszania myszki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy z użytkowników najnowszych podkładek SteelSeries ma pełną kontrolę nad gryzoniem w trakcie nawet najbardziej wymagającej rozgrywki.

ss-qck-limited-and-mouse

QcK Limited oraz QcK+ Limited posiadają gumowane, antypoślizgowe podłoże, które zapewnia stałe położenie na praktycznie dowolnej powierzchni nawet w trakcie najbardziej dynamicznych akcji. Podkładki, swoim wyglądem nawiązują do wzorów i kolorystyki pasków narciarskich, wykorzystywanych w podstawowej wersji najnowszych słuchawek SteelSeries Arctis 3, 5 i 7. Wymiary podkładek to 3 mm grubości oraz 32 na 27 cm w przypadku mniejszej wersji oraz 45 na 40 cm w wariancie z „plusem”. Oba produkty pojawią się na polskim rynku pod koniec pierwszego kwartału 2017 roku, obecnie można je zakupić w oficjalnym sklepie na SteelSeries.com – QcK Limited w cenie 19,99 USD, zaś QcK+ Limited za 24,99 USD.

qck-limited-both-sides

 

Więcej informacji na temat SteelSeries QcK i QcK+ w wersji Limited oraz pełna lista akcesoriów dla graczy tworzonych przez duńskiego producenta znajduje się na www.SteelSeries.com.

 

źródło: informacje prasowe

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij