Test klawiatury Ozone Strike Battle Black Cherry MX Brown, czyli długa nazwa = dobra jakość?

Sofcik-light'cik

Oprogramowanie znajduje się na stronie producenta i zajmuje niecałe 5 MB. Soft jest w wersji 1.0, więc od czasu pojawienia się Strike Battle na rynku nie było uaktualnienia. Czy to dobrze?
Soft jest czytelny. Znajdują się w nim 3 karty + lista profili na dole oraz tzw. „Macro Manager”. Pozwala on tworzyć kombinacje złożone tylko z aktywności na klawiaturze.  Nagrane makro można zmieniać przez ręczne dodanie funkcji oraz zmianę czasu pomiędzy wciśnięciami oraz ilości powtórzeń sekwencji.
W pierwszej zakładce istnieje możliwość zamiany funkcji klawiszy. Nie można przypisać żadnych kombinacji, tylko zmienić podstawowe działanie.

ozone1
Druga zakładka przedstawia 6 klawiszy makr. Tu w zasadzie nie ma nic więcej do tłumaczenia.

ozone2
Ostatnia karta jest najważniejsza. Zawiera ona ustawienia zaawansowane. Ustalić można m.in. częstotliwość taktowania USB, opóźnienie, oraz siłę podświetlenia. Taktowanie USB do wyboru posiada 125/250/500 i 1000 Hz. Czas reakcji klawiszy to 1,2,4,8,12,14 oraz 16 ms). Podświetlenie posiada 6 możliwości – wyłączone/tętnienie/10%/30%/70%/100%). Ostatnia dostępna opcja, to możliwość wyłączenia klawisza „Windowsa”.

ozone3

Oprogramowanie działało stabilnie i nie sprawiało problemów technicznych, więc wersja 1.0 nie powinna straszyć.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij