Tracer GAMEZONE Illuminato – nowa klawiatura mechaniczna na każdą kieszeń

/Tracer GAMEZONE Illuminato – nowa klawiatura mechaniczna na każdą kieszeń

Tracer GAMEZONE wprowadził do sprzedaży kolejną klawiaturę mechaniczną – Illuminato. GAMEZONE Illuminato to sprzęt łatwy do przetransportowania, wyposażony w mechaniczne przełączniki Outemu Blue i wielokolorowe podświetlenie LED RGB. Produkt został stworzony przede wszystkim z myślą o użytkownikach szukających ergonomicznego, wygodnego sprzętu w rozsądnej cenie.

tracer_gamezone_illuminato_4

 

Przełączniki Outemu Blue

 Przełączniki Outemu Blue zapewniają niezwykle szybki czas reakcji w trakcie rozgrywki i znaczną trwałość użytkowania. Są cenione ze względu na wytrzymałość, gwarantującą identyczne działanie przez dziesiątki milionów kliknięć. Ze względu na jakość porównywalną z tą, która występuje w najpopularniejszych markach, Outemu są w stanie bez problemu rywalizować z droższymi zamiennikami.

tracer_gamezone_illuminato_2

Wygoda i niezawodność

 Tracer GAMEZONE Illuminato oferuje inteligentny system anti-ghosting z gwarancją rejestracji do kilkunastu klawiszy jednocześnie. Zapewnia to precyzję niezależnie od preferowanej szybkości gry. Illuminato została wyposażona w odłączaną podpórkę pod nadgarstki, która gwarantuje dłoniom dodatkowe wsparcie i stabilizację oraz zapewnia komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.

tracer_gamezone_illuminato_3

Obsługa makr i klawisze specjalne

Programowalne przyciski, profile użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalają przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawiać makra zgodnie z bieżącymi potrzebami. Na makra przeznaczono 5 grup przycisków, które zapamiętują sekwencje do 31 komend. Dodatkowo klawiaturę wyposażono w kombinacje klawiszy do sterowania multimediami oraz blokadę guzika Windows.

tracer_gamezone_illuminato_1

 

Podświetlenie

Podświetlenie LED pozwala na wyróżnienie wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), jak również jest sposobem na nadanie ciekawej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej doświadcza się w trakcie nocnych sesji przed komputerem. Efektowne podświetlenie, nadające ciekawy wygląd produktowi, jednocześnie ułatwia jego użytkowanie.egulowane natężenie podświetlenia pozwala na dostosowanie funkcji do panujących warunków otoczenia i preferencji użytkownika.

Do dyspozycji gracza oddano sześć stopni podświetlenia i siedem różnych trybów podświetlenia:

  • tryb „oddychający”
  • tryb „włącz”
  • tryb „wyłącz”
  • tryb „kręgów na wodzie”
  • tryb „przeplatania”
  • tryb „meteor”
  • tryb „streamer”

 

Klawiatura Tracer GAMEZONE Illuminato jest już dostępna na polskim rynku. Można ją kupić w cenie od 245 zł w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym. Więcej informacji, zdjęcia oraz lista sprzedawców, u których można zamówić klawiaturę, znajduje się na oficjalnej stronie producenta pod adresem https://www.tracer.pl/klawiatura-mechaniczna-tracer-gamezone-illuminato.

źródło: informacje prasowe

By |2016-11-29T23:42:09+00:00Listopad 29th, 2016|Newsy, Sprzęt|0 komentarzy

Zostaw komentarz