Trust Fiësta – impreza na kółkach

/Trust Fiësta – impreza na kółkach

Trust International B.V., przedstawia nową linię przenośnych głośników Fiësta: Pro, Disco oraz Live. Nowi członkowie rodziny Trust Urban Fiësta, dzięki wbudowanym akumulatorom, idealnie sprawdza się przy zapewnieniu perfekcyjnej oprawy muzycznej dowolnego wydarzenia niezależnie od lokalizacji i warunków otoczenia.  Działka, ogród, plaża lub zamknięte pomieszczenie – dzięki głośnikowi Fiësta organizacja imprezy z przyjaciółmi staje się banalnie łatwa.

Fiësta Pro

Fiësta Pro to wersja rozszerzona podstawowego głośnika z rodziny Fiësta. Jest to sprzęt o mocy 60W, wykorzystujący bezprzewodowy system Bluetooth (do 10 metrów). Wysuwana rączka i kółka pozwalają zabrać produkt w dowolne miejsce bez konieczności wyłączania muzyki.. Głośnik firmy Trust ma wbudowaną baterię, która pozwoli na nawet 90 godzin ciągłego odsłuchu. Panel sterowania z oddzielnymi pokrętłami odpowiadającymi za niskie, średnie i wysokie tony pozwala dopasować dźwięk zgodnie z upodobaniami użytkownika.

Produkt wyposażono w gniazdo z wejściem dla: instrumentów, odtwarzaczy audio, mikrofonu oraz wyjście line-out, pozwalające na podłączenie dodatkowych głośników. Fiësta Pro działa z praktycznie każdym sprzętem audio (smartfonami, tabletami, odtwarzaczami MP3/MP4) i posiada specjalny uchwyt z portem USB na telefon lub tablet. Dzięki niemu urządzenia zewnętrzne będą na bieżąco zasilane przez wbudowane źródło prądu. Dodatkowo, wejście na mikrofon pomoże w szybkim i łatwym zorganizowaniu niezapomnianego karaoke na łonie natury.

Fiësta Disco

Fiësta Disco to produkt wyposażony w zintegrowany system oświetlenia charakteryzujący się kulistą budową z wielokolorowymi światłami LED. Dodatkowo, efekt podświetlenia dostosowuje się do dźwięku i rytmu muzyki wychodzącej z głośnika, tworząc oprawę wizualną nawiązującego do bieżącego charakteru imprezy.  Wersja Disco posiada moc 50W oraz – w zależności od ustawień głośności – do maksymalnie 50 godzin odsłuchu bez ładowania.

Głośnik można łatwo przetransportować dzięki licznym uchwytom, kółkom oraz wysuwanej rączce. Fiësta Disco posiada podobne zestawienie dodatków, co Fiësta Pro: uchwyt na tablet/telefon z portem USB, możliwość podłączenia mikrofonu oraz kompatybilność z większością urządzeń  audio.

Fiësta Live

Fiësta Live to najbardziej kompaktowy sprzęt z rodziny nowych głośników imprezowych od Trust. Wytrzymała konstrukcja zapewnia odporność na kurz, piasek oraz wilgoć (certyfikat IP53). Gumowe zaślepki na wszystkich portach, wygodne uchwyty oraz solidna obudowa tworzą produkt, który można zabrać i wykorzystać podczas dowolnych aktywności na świeżym powietrzu. Wersja Live posiada także wbudowany odbiornik AM/FM wraz z mocną, giętką anteną i wyświetlacz LED przystosowany do pełnienia funkcji odbiornika radiowego.

Fiësta Live ma wszystko, co potrzebne do rozkręcenia imprezy w plenerze: wsparcie dla technologii Bluetooth, wejście AUX (3,5mm), dołączany mikrofon (6,35mm), porty USB, uchwyt na smartfon lub tablet, moc 50W oraz do maksymalnie 50 godzin działania na jednym ładowaniu (w zależności od ustawień głośności urządzenia).

Przydatne odnośniki

Sprawdź wszystkie propozycje głośników od Trust: http://www.trust.com/en/trust/speakers

 

źródło: informacje prasowe Trust

By | 2017-04-04T19:40:25+00:00 Kwiecień 4th, 2017|Newsy, Sprzęt|1 Comment

One Comment

  1. Michał Małecki 4 kwietnia 2017 at 21:32

    „w zależności od ustawień głośności urządzenia” – głośność minimalna 🙂

Leave A Comment