Trust GXT 870 i GXT 880 – nowe klawiatury mechaniczne już w sprzedaży

/Trust GXT 870 i GXT 880 – nowe klawiatury mechaniczne już w sprzedaży

Trust International B.V., poinformował o premierze dwóch nowych klawiatur mechanicznych, stworzonych z myślą o e-sportowcach. Trust GXT 870 i GXT 880 zmniejszą do minimum czas reakcji w grze, wznosząc rozgrywkę gracza na zupełnie nowy poziom rywalizacji.

trust

Profesjonalne rozwiązania

Kolejne klawiatury mechaniczne firmy Trust zostały wyposażone w przełączniki GXT White z pełnym, indywidualnym podświetleniem LED. Dzięki zastosowaniu przełączników mechanicznych, decyzje podejmowane przez użytkowników są realizowane w grze w ułamku sekundy. Obie klawiatury posiadają dedykowany, specjalny tryb, który wyłącza przycisk Windows i uaktywnia kombinacje makr, dodatkowo usprawniając profesjonalną rozgrywkę.

trust

Wytrzymała i użyteczna

GXT White, zastosowane w GXT 870 i 880, to nadzwyczaj wytrzymałe przełączniki mechaniczne. Autorska technologia Trust gwarantuje żywotność przycisków na poziomie do 50 milionów kliknięć, pełny system anty-ghosting, 4-milimetrowy skok, częstotliwość próbkowania na poziomie 1000 Hz i 5-milisekundowy czas reakcji. Wbudowana pamięć wewnętrzna pozwoli na zapamiętanie maksymalnie 4 kombinacji makr, umożliwiając użytkownikowi spersonalizowanie najczęściej używanych sekwencji w grze.

Jedna klawiatura, dwie wersje

Trust GXT 880 i GXT 870 w teorii to jeden i ten sam produkt. W praktyce obie klawiatury znacznie różnią się od siebie budową. Pierwszy sprzęt został wyposażony w klawiaturę numeryczną i stanowi doskonałą platformę do gry i pracy w domowych warunkach. Wersja GXT 870 została pozbawiona bloku numerycznego, co zdecydowanie wpływa na jej wielkość oraz wagę. Dzięki mniejszym gabarytom, odmiana TKL jest przystosowana do częstego przenoszenia oraz zabiera mniej przestrzeni na biurku. Trust GXT 870 stanowi świetną alternatywę dla graczy, którzy często podróżują na turnieje offline. Oba nowe produkty Trust zostały wyposażone w opleciony nylonem kabel o długości 170 cm, uniemożliwiający jego splątanie niezależnie od warunków, w jakich gramy.

trust1

trust870

 

Odnośniki do stron produktowych GXT 870 i 880 na oficjalnej stronie producenta:
http://www.trust.com/en/product/21137-gxt-880-mechanical-gaming-keyboard
http://www.trust.com/en/product/21289-gxt-870-mechanical-tkl-gaming-keyboard

By | 2016-11-30T10:57:19+00:00 Listopad 30th, 2016|Newsy, Sprzęt|0 Comments

Leave A Comment