Trust Xani – czyli przyszłość myszek na Bluetooth?

Trust International B.V., holdenderski producent – wprowadził na rynek mową myszkę ze wsparciem technologii Bluetooth – Trust Xani.

xani

Łączność przyszłości

Łączność Bluetooth to dominująca technologia bezprzewodowa stosowana w urządzeniach biurowych i przenośnych. Bluetooth służy do łączenia akcesoriów z komputerami i sprzętem mobilnymi, jednak powoli wkracza także na pozostałe rynki. Jednym z nowych zastosowań technologii bezprzewodowej są Smart TV, które powstają z wbudowanym odbiornikiem Bluetooth, by móc do nich podłączyć myszkę i klawiaturę. Dzięki temu przeglądanie stron internetowych jest proste i przyjemne – również przy wykorzystaniu telewizora w salonie.

Trust Xani – przyszłość peryferii na Bluetooth

Xani to myszka, która wspiera technologię Bluetooth i oferuje wszystkie zalety bezprzewodowej komunikacji krótkiego zasięgu. Mysz powstała z myślą o osobach lewo i praworęcznych, a jej zasięg wynosi do 10 metrów od miejsca ulokowania urządzenia elektronicznego, do którego została podłączona. Dodana opcja zmiany DPI w locie (w zakresie 800/1200/1600 DPI) pozwala dopasować szybkość kursora do preferencji użytkownika.

2

Ekstremalna wydajność

Jedna bateria AA wystarczy do zasilenia sprzętu Trust aż na 6 miesięcy, minimalizując koszt zakupu nowych baterii oraz maksymalizując ekonomiczność użytkowania myszki. Trust Xani dołącza do istniejącej, bogatej oferty myszek na Bluetooth tworzonej przez holenderskiego producenta. Produkt jest dostępny w dobrych sklepach z elektroniką już od 60 PLN.

1

 

Specyfikacja:
– Technologia Bluetooth w wersji 3.0
– 3 tryby szybkości sensora optycznego (800, 1200 i 1600 DPI)
– Dla lewo i praworęcznych
– 10 metrów bezprzewodowego zasięgu
– Kompatybilne z PC, laptopami oraz tabletami (Android)
– 6 miesięcy działania baterii (1x AA)
– 4 przyciski

Oficjalna strona produktu:
http://www.trust.com/en/product/21192-xani-optical-bluetooth-mouse-black

źródło: informacje prasowe

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij