Ubisoft zapowiedział STEEP już jakiś czas temu. Część osób dostała dostęp do zamkniętej Alphy, która naszym zdaniem wypadła całkiem dobrze. Teraz jednak światło dzienne ujrzał trailer i informacja, że beta będzie dostępna dla wszystkich! Pierwszy etap bety rozpocznie się 10 listopada i potrwa cztery dni. Dostęp do pierwszego etapu testów będą miały tylko osoby, które zarejestrują się do bety na oficjalnej stronie przed 9 listopada. Drugi etap rozpocznie się w dniu 18 listopada i potrwa do 21 listopada. Do tej fazy testów dostęp będą mieli wszyscy, bez wcześniejszego rejestrowania się.

Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o tej grze, STEEP jest grą typu open world, w której będziemy mogli razem z innymi graczami pojeździć na nartach, snowboardzie, a nawet polatać na paralotni czy wingsuit. Dostępne będą spore ilości ,,miejscówek” oraz modyfikacje, które pozwolą nam wyrobić sobie swój styl.

Premiera tytułu została zaplanowana na 2 grudnia. Pograć w nią będą mogli posiadacze komputerów oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Miejmy nadzieję, że gra nie okaże się ,,klapą” a Ubisoft dostarczy nam wiele frajdy dzięki wirtualnym górom.

Poniżej można zobaczyć zwiastun otwartej bety i gameplay z gry: