Ubisoft zapowiedział otwartą betę dla gry STEEP

/Ubisoft zapowiedział otwartą betę dla gry STEEP

Ubisoft zapowiedział STEEP już jakiś czas temu. Część osób dostała dostęp do zamkniętej Alphy, która naszym zdaniem wypadła całkiem dobrze. Teraz jednak światło dzienne ujrzał trailer i informacja, że beta będzie dostępna dla wszystkich! Pierwszy etap bety rozpocznie się 10 listopada i potrwa cztery dni. Dostęp do pierwszego etapu testów będą miały tylko osoby, które zarejestrują się do bety na oficjalnej stronie przed 9 listopada. Drugi etap rozpocznie się w dniu 18 listopada i potrwa do 21 listopada. Do tej fazy testów dostęp będą mieli wszyscy, bez wcześniejszego rejestrowania się.

Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o tej grze, STEEP jest grą typu open world, w której będziemy mogli razem z innymi graczami pojeździć na nartach, snowboardzie, a nawet polatać na paralotni czy wingsuit. Dostępne będą spore ilości ,,miejscówek” oraz modyfikacje, które pozwolą nam wyrobić sobie swój styl.

Premiera tytułu została zaplanowana na 2 grudnia. Pograć w nią będą mogli posiadacze komputerów oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Miejmy nadzieję, że gra nie okaże się ,,klapą” a Ubisoft dostarczy nam wiele frajdy dzięki wirtualnym górom.

Poniżej można zobaczyć zwiastun otwartej bety i gameplay z gry:

By |2016-10-30T14:33:30+01:00Październik 30th, 2016|Gry, Newsy|0 komentarzy

Zostaw komentarz