Wybór chłodzenia dla procesora – PRZEWODNIK

W oparciu o dane z sklepu morele.net stworzyłem listę pięciu najpopularniejszych chłodzeń procesorów. Wyniki jednoznacznie wskazują, że chłodzenia w cenie od 100 do 200 złotych cieszą się największym powodzeniem wśród kupujących. Jeżeli szukasz w tej chwili wydajnego coolera, to czym prędzej przeczytaj dalszą część tego tekstu.

SilentiumPC Fera 2 V2

Bezapelacyjnym numerem jeden sprzedażowym w ostatnich 90 dniach (statystyki obejmują jeden kwartał) było chłodzenie firmy SilentiumPC – model Fera 2 V2. Jest to chłodzenie kosztujące 99 złotych przeznaczone dla osób, które chcą podnieść poziom kultury pracy swojego komputera. Średnia ocen użytkowników produktu SilentiumPC sięga 4.77/5. Zakupiło go ponad 1000 osób!

spc-fera-2-he1224-v2-2

 

 

 

 

 

 

 

 

SilentiumPC Fera 2 V2 w morele.net.

SilentiumPC Grandis XE1236

Grandis XE1236 to drugie chłodzenie firmy SilentiumPC, które znalazło się w naszym zestawieniu. Cooler ten docelowo trafia do osób szukających wysokiej skuteczności w obniżaniu temperatur na procesorze przy zachowaniu akceptowalnej ceny zakupu. Świetny wygląd, przyzwoita kultura pracy i stosunkowo łatwy montaż – te właśnie cechy charakteryzują produkt SilentiumPC.

silentiumpc_grandis_xe1236_1

 

 

 

 

 

 

 

 

SilentiumPC Grandis XE1236 w morele.net

Thermalright HR-02 Macho 120 Rev. A

Produkt Thermalright, starszy brat zaprezentowanego przed kilkoma dniami SilentiumPC Fortis 3 HE1425. Cieszący się dobrą renomą producent wyraźnie dominuje z swoimi chłodzeniami w kwocie od 150 do 220 złotych. HR-02 Macho 120 Rev. A cechuje bardzo dobra jakość wykonania i wysoka kultura pracy dołączanego do niego wentylatora. Jednak w obliczu pojawienia się w sprzedaży modelu Fortis 3, niekoniecznie Thermalright nadal będzie pierwszorzędnym wyborem dla osób dysponujących kwotą 150-170 złotych na zakup coolera.

621401_4_f

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thermalright HR-02 Macho 120 Rev. A w morele.net

Thermalright HR-02 Macho 140 Rev. B

Do niedawna absolutny dominator w kwocie zakupu coolera do 200 złotych. Zawirowania na rynku walutowym spowodowały, że w krótkim czasie cena tego chłodzenia wywindowała do 210 złotych. Macho 140 Rev. B to rozszerzenie wersji Macho 120. Jest to chłodzenie o większych gabarytach, w dodatku wyposażone w 140 milimetrowy wentylator.  Oczywiście za te dodatki trzeba odpowiednio więcej zapłacić. Statystyki jednak pokazują, że Macho 140 Rev. B cieszy się większą popularnością od „120-tki”.

thermalright_hr-02_macho_rev_b_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thermalright HR-02 Macho 140 Rev. A w morele.net

be quiet! Dark Rock 3

Chłodzenie to w krótkim czasie osiągnęło status rewelacyjnego. Imponuje wydajnością, świetną kulturą pracy i pięknym wyglądem. W dodatku nie zajmuje zbyt wiele miejsca w obudowie. Na dzień dzisiejszy numer jeden wśród chłodzeń od 210 do 250 złotych. W sklepie morele.net model Dark Rock 3 zakupiło w ciągu 90 ostatnich dni aż 350 osób! Cieszy się on równie wysoką popularnością jak HR-02 w wersji 140 Rev. B.

DSC_1822

 

 

 

 

 

 

 

 

 

be quiet! Dark Rock 3 w morele.net

Krótki opis we wpisie na pewno wzbogaci film, które był prezentowany kilka dni temu w programie Technology Corner. Zapraszam do zapoznania się z nim.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij