Zalman: gdy chłodzenie laptopa zawodzi

Użytkownicy laptopów coraz częściej sięgają po podstawki chłodzące, wiedząc, że oryginalne chłodzenie zamontowane w przenośnych komputerach przeważnie nie spełnia swojego zadania. Zdaniem Zalmana do roli dodatkowego wsparcia dla systemowych wentylatorów idealnie nadaje się ZM-NC2.

Produkt Zalmana przeznaczony jest dla laptopów i notebooków 16”. Siatkowana górna powierzchnia została zaprojektowana tak, by redukować hałas do minimum, a jednocześnie zwiększać efektywność chłodzenia. Za utrzymanie właściwej temperatury schładzanych urządzeń odpowiada także wentylator 140 mm.

Żeby zwiększyć funkcjonalność podstawki, na jej spodzie umieszczono specjalną wnękę na okablowanie, pozwalające na łatwiejsze zarządzanie przewodami. Do tego dochodzi też anty-poślizgowy stoper, mający zapewnić, że ZM-NC2 nie będzie się ślizgała po powierzchni biurka.

Podstawka chłodząca ZM-NC2 kosztuje około 44 zł.

Dane techniczne:

  • Materiał: plastik, stal, guma
  • Wymiary: 340 x 310 x 45 mm
  • Kompatybilny z laptopami do 16’
  • Wentylator: 140 mm
  • Port: USB 2.0

źródło: informacja prasowa Zalam

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij