PGA ZESTAW KOMPUTEROWY ASUS & COUGAR

 

Przedstawiamy Wam jednostkę, której twórcą jest Piotr Lipton Szymański, redaktor naczelny serwisu TechLipton i aktywny twórca treści na kanale moreleTV. To bezkompromisowy zestaw komputerowy, którego sercem jest 16 rdzeniowy i 32 wątkowy procesor AMD Ryzen Threadripper 1950X. W pracy wspomagają go cztery 8GB moduły pamięci RAM DDR4 firmy G.Skill TridentZ o częstotliwości pracy 3200 MHz. Nie zapominamy o kolejnym niezwykle istotnym komponencie, którym jest płyta główna z absolutnie najwyższej półki – Asus ROG Zenith na układzie logicznym X399. Swoją drogą żal byłoby pozostawić płytę formatu E-ATX z jedną kartę graficzną na pokładzie, dlatego też nasz zestaw tworzy duet Radeonów RX 580 w wersji 8GB Strix’ów. O zasilanie dba 850W zasilacz Super Flower z certyfikatem 80 Plus Platinum. Klasa sama w sobie!


To jednak nie wszystko! Zestaw swoją efektowność zawdzięcza podświetlanym wentylatorom LED RGB chłodzenia Thermaltake Water 3.0 Riing 360 mm, które zamontowaliśmy na topie obudowy. Za to na froncie udało nam się ulokować dwa 120 milimetrowe śmigła firmy Raijintek, również oferujące tryb podświetlenia LED RGB. Prawdziwą wisienką na torcie jest jednak obudowa. Nietypowa i wręcz szokująca kształtami – Cougar Conquer. Mamy nadzieję, że tak zbudowany zestaw przypadnie Wam do gustu!


Komputer będzie można obejrzeć, dotknąć, a nawet wypróbować (w grze Total War: Warhammer II) na targach Poznań Game Arena.

Odwiedźcie koniecznie stoisko Asusa. Pawilon 7A, zapraszamy!

AMD Ryzen Threadripper 1950X
Asus ROG X399 Zenith Extreme
Asus Radeon RX 580 8GB Strix 
G.Skill Trident Z RGB 4x8GB 3200 MHz CL14
Samsung 960 Pro M.2 512GB
Thermaltake Water 3.0 Riing RGB 360
Super Flower Leadex 850W Platinum