Cześć! Po co mówić o sobie, skoro można rozmawiać o sprzęcie. Skoro jednak już tu jesteś, to prawdopodobnie wiesz, że jestem pasjonatem komputerów. Więcej! Zaryzykowałbym stwierdzenie, że urodziłem się z klawiaturą i myszką w ręce. Jak już nauczyłem się pisać i czytać (no dobrze, trochę później w pięknym okresie gimnazjalnym) związałem się na stałe ze światem dziennikarskim IT. Współtworzyłem serwis infoBIT.pl i byłem aktywnym użytkownikiem największego forum komputerowego w Polsce – ForumPC.pl. Wiele artykułów napisałem na łamach wortalu FrazPC.pl i czasopisma “PCWorld”. Od pewnego czasu swój czas poświęcam kręceniu mniej i bardziej ciekawych filmów na kanałach x-kom.pl oraz TechLipton. Z innych istotnych informacji to poza komputerami kocham także piłkę nożną, znakomite piwo oraz na dobre i złe – rodzinny Toruń.

CZYM SIĘ ZAJMUJE?

REALIZACJA MATERIAŁÓW FILMOWYCH

Od 2015 roku zajmuję się tworzeniem wysokiej jakości materiałów wideo poświęconych tematyce komponentów komputerowych. W obszarze mojej realizacji znajdują się recenzje pojedynczych podzespołów, duże testy porównawcze, poradniki oraz luźne formą vlogi.

PROWADZENIE KONFERENCJI

Jesteś przedstawicielem firmy, która właśnie organizuje panel dyskusyjny lub chce, aby jej stanowisko podczas imprezy było prowadzone przez specjalistę z dziedziny PC? Moje doświadczenie w tym zakresie na pewno Cię nie zawiedzie. Od lat występuje w takiej roli na imprezach typu Intel Extreme Masters oraz Poznań Game Arena.

WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z