Polecane Dyski SSD

Dyski 250GB

guzikceneo

Najtańszym 240  gigabajtowym SSD w naszym zestawieniu jest AData SP550. Dysk ten cechuje się świetnym stosunkiem pojemności do ceny. Zastosowane pamięci TLC oferują co prawda przeciętne wartości odczytu i zapisu losowego, ale to nadal o wiele wydajniejsze rozwiązanie od dysku talerzowego. Jest on idealnym wyborem dla osób szukających pojemnego SSD w ograniczonym budżecie. Producent objął go trzyletnią gwarancją.

Plusy:
+ Pojemność
+ Cena
+ 3 lata gwarancji

Minusy:
– Pamięci TLC

767130_3_f


guzikceneo

Crucial MX200 to dysk lepszy od SP550 A-DATA pod wieloma względami. Jakość musi swoje kosztować, także jest on znacznie wyżej wyceniony niż wcześniej zaprezentowany dysk. Połączenie pamięci MLC z kontrolerem Marvella zapewnia wysokie transfery i niezawodność. Producent objął go 3 letnią gwarancją.

Plusy:
+ Pojemność
+ Pamięci MLC
+ Transfery
+ Jakość wykonania

Minusy:
– Stosunek cena/pojemność

712688_0_f


 

guzikceneo

Kolejnym dyskiem jest Samsung 850 PRO. Spośród swoich konkretów jest on najlepszy a zarazem najdroższy.  Jednak jakość = cena, lecz tutaj jest ona na pewno trochę zawyżona. Dysk ten stanowi idealną propozycję dla osób, którym nie zależy na pojemności, a na niezawodności i jak najwyższych transferach. Potwierdzeniem bezawaryjności i niezawodności tego modelu jest aż 10 letnia gwarancja producenta !

Plusy:
+ Jakość wykonania
+ 10 lat gwarancji
+ Wysokie transfery
+ Niezawodność
+ Pamięci MLC

Minusy:
– Cena660210_0_f

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij